Ana Sayfa
Hakkımızda
Üyelik Bilgileri
Sözleşmeler
Çalışmalarımız
Mevzuatlar
Üyelerimiz
Makale ve Yazılar
Klinik Rehberi
Duyurular
İletişim
Linkler
Faydalı Bilgiler

Duyurular > DOĞU KARADENİZ'DE BİR İLK

Tarım Kredi Kooperatifleri Trabzon Bölge Birliği, Bölge ve Ülke Hayvancılığı için Doğu Karadeniz’de bir ilk olan Veteriner Hekim Hizmet Alım protokolü imzaladı.

Trabzon Bölgesi Veteriner Hekimleri Odası ile Tarım Kredi Kooperatifleri Trabzon Bölge Birliği Müdürlüğü arasında ,kooperatif ortaklarının oda üyesi ruhsatlı kliniği /polikliniği/hastanesi bulunan veteriner hekimlerden, Veteriner Hekim Hizmetlerini ( Teşhis, tedavi, koruyucu aşılama, suni tohumlama v.s ) almasına imkan sağlayan " Veteriner Hekim Hizmet Alım Sözleşmesi” protokolü imzalandı.

İmzalanan protokol gereğince; Oda üyesi veteriner hekimlerin bu hizmeti verebilmesi için üye oldukları Oda’dan temin edecekleri belgelerle birlikte Tarım Kredi Kooperatifleri Trabzon Bölge Birliği Müdürlüğü ile protokol kapsamında hazırlanan Veteriner Hekim Hizmet Alım sözleşmesini imzalamaları gerekmektedir.

Kooperatif ortaklarının kendilerine maddi olarak büyük imkan sağlayan bu Veteriner Hekim hizmetlerinden yararlanabilmesi için kooperatife yazılı olarak taahhütname vermeleri gerekmektedir.

Bölge’de ( Trabzon, Artvin , Bayburt , Gümüşhane , Rize ) ilk kez uygulanacak olan bu uygulamayla; Oda’nın faaliyet gösterdiği illerdeki kooperatiflerin, hayvancılık ( büyükbaş, küçükbaş bu, kanatlı, arıcılık, balıkçılık, ev ve Süs hayvanı,egzotik ve hobi hayvanları dahil tümü ) ile iştigal eden ortaklarının veteriner hekimlik hizmetlerinden özellikle ödeme güçlüğü çektiği dönemlerde en üst seviyede faydalanmasının sağlanması amaçlanmaktadır.

Yapılacak olan sözleşme yine sayfamızın sözleşmeler kısmında yer almaktadır.

 


Adres: Fatih Mahallesi Ihlamur Sokak Birlik Apartmanı B Blok No:15/1 TRABZON/TÜRKİYE
Tel:  + 9 0 462 229 08 72
Fax: + 9 0 462 229 08 72